SOTHYS

Profesjonalna kosmetyka

Autoryzowane
Studio   Urody

SOTHYS

Mitologia

Egipska legenda opowiada o olśniewającej, rozpromienionej gwieździe zwanej Sothys. Gwiazda ta była tak piękna, że przyćmiła swoim blaskiem Wenus. Gwiazda Sothys stała się inspiracją dla marki, która obecnie nosi jej imię oraz reprezentuje dążenie do piękna i doskonałości. Nieprzerwanie, od 1946 roku Sothys oferuje ekskluzywne, wyjątkowe zabiegi i produkty, jest darzony zaufaniem przez kobiety na całym świecie. Podobnie jak wszystkie legendy, marka Sothys jest nieśmiertelna ...

Madame Lancray 

Wizjonerka nowoczesnej kosmetyki

Rosine Gacier, matka i założycielka marki Isabelle Lancray Paris, była prawdziwym pionierem nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji, takiej, jakiej oblicze znamy dziś. Dzięki jej pasji, odwadze i świadomości i samodyscyplinie, jej nazwisko jest i będzie wiecznie żywe.

Matis Paris

Zna nas cały świat

Awangardowy duch Roberta Walocksa połączony z dynamizmem Patricia Brot Waloc - jego żony I promotora esencji MATIS szybko uczyniły z MATIS słynna marką produktów do pielęgnacji skóry w 60 krajach i wyborem numer jeden w ponad 6500 saunach, salonach odnowy, uzdrowiskach, przychodniach, perfumeriach i sklepach specjalistycznych.

Zadzwoń: 77 4419570

lub umów się online:

Opole 45-710

ul.Niemodlińska 19/23

Pawilon Karo

Studio Urody

SOTHYS

Opole 45-710

ul.Niemodlińska 19/23

Pawilon Karo

Opole 45-710

ul.Niemodlińska 19/23

Pawilon Karo